top_sluzby2

Webové stránky

tomenu  
 
Opravdu kvalitní weby od nás…


Při dnešní síle, obsáhlosti a živelnosti internetu, nestačí vlastnit průměrnou webovou stránku. Jestliže chcete opravdu přitáhnout a zaujmout návštěvníky, je třeba, aby Vaše stránky byly graficky a obsahově poutavé, inovativní, intuitivní na ovládání a přitom přehledné. Symbióza těchto faktorů je esencí kvalitního, obchodně úspěšného webu - webu od nás...

Jestliže Vaše webová prezentace nesplňuje tato kritéria, neváhejte nás kontaktovat. Zamezíte tak ztrátě obchodních příležitostí.

Weby dostupné z předních pozic ve vyhledávačích

Námi vyrobené web stránky dosahují díky optimalizaci obsahu vysokou úspěšnost v obsazovaní předních míst ve vyhledávačích a tímto způsobem podporují vyšší návštěvnost a obchodní úspěch Vaší firmy. Naše služba EMarketing pokrývá nadstandardní služby v této oblasti.

Kvalitní statistiky o návštěvnosti Vaší web stránky

Pro sledování efektivity Vaší stránky aplikujeme analytický nástroj Google Analytics. Nástroj umožní získat jednak základní statistické údaje o návštěvnosti Vašich stránek, dále pak i sofistikovanější údaje, jako například odkud Vaši návštěvníci přišli, které podstránky je zaujaly, ze kterých podstránek opustili Váš web.

Držíme se standardů

Při tvorbě našich webů dbáme na zachovávání webových standardů vydaných organizací W3C. Dosahujeme tím jednotný vzhled a kompatibilitu stránek na různých prohlížečích (Firefox, Safari, Opera, Internet Explorer).

Naše reference vypovídají za nás

Pomocí našeho nástroje WebAdmin, je v současnosti spravováno a udržováno asi 200 internetových portálů.

Ceník

Ceník našich služeb je optimalizovaný na celou škálu zákazníků – od firem potřebujících kvalitní, přitom rozpočtem omezené prezentace až po firmy, které požadují komplexní webové systémy uspokojující jejich náročné požadavky v oblastech jako je například elektronický obchod, nebo integrace webové stránky s vnitřním informačním systémem firmy.

Naše cenová nabídka začíná již na 10 000CZK v případě statických stránek a 19 400CZK v případě zapojení publikačního systému.Kdo jsme:

qwebs s.r.o.
Voroněžská 28
Praha 10
110 00
Česká republika

Kde nás najdete:

mapa2.jpg

Kontaktujte nás:

Chtěli byste nezávaznou cenovou nabídku ?
Chcete využít naše služby, případně nám zaslat vaše připomínky a postřehy?
Můžete tak učinit pomocí kontaktního formuláře.